RUMORED BUZZ ON KIRALıK SUNUCU

Rumored Buzz on Kiralık Sunucu

Rumored Buzz on Kiralık Sunucu

Blog Article

göre alt yapımızı şekillendiriyor ihtiyaçlarınızı maksimum oranda karşılamayı hedefliyoruz.

Tüm Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip olan ve Türkiye’nin tek Tier three veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Sunucularımız seçilebilir iki farklı TIER 3 veri merkezinde barınmakta olup yedekli internet erişimi sağlamaktadır.

Diğer bir deyişle sunucu barındırma hizmeti; fiziksel sunucuların yüksek hız ve yüksek güvenliğe sahip olan veri merkezlerinde barındırılması anlamına gelmektedir.

Internet sitenizin ziyaretçi sayısı artmaya başladığında sitenizi barındırdığınız Website hosting sitenizin ihtiyaçlarına karşılık veremez hale gelir. Bu durumda mecut World wide web sitenizi veya mobil uygulamanızı VDS sunucu veya VPS sunucu çözümlerinden birini seçebilirsiniz. 

Dilerseniz istediğiniz işletim sistemi, sunucunuza uzaktan kurulabilir. Tüm bu imkanlara HP sunucularımız ile erişmeniz çAlright kolay

Server Mirroring Sunucu: Aynı yapılandırmayı paylaşan farklı iki sunuya yansıtılması prensibine dayalı çalışma sistemine sahip sunucudur. Sunucular here arasın eşitleme 3. Parti yazılımlar ile yapılabilir.

Donanımsal olarak tüm kaynakları kendine özel tanımlanmış donanımsal sunucu kiralama hizmetidir. Bu hizmette sunucu bilgisayarın tüm donanımının fiziksel kontrol hakkına sahip olursunuz. Dilerseniz işlemci, ram ve ssd disk kaynaklarını donanımsal olarak yükseltebilirsiniz.

ederseniz sunucunuzun belirli periyotlarla bu yedekleme alanına yedek alması sağlanabilir. Üstelik hepsi

Kesintisiz enerji, uygun iklimlendirme ortamı, altyapı yedekliliği ve yüksek kapasiteli bağlantı hızı ile sunucularınıza her zaman erişebilirsiniz.​​​

Dedicated server, tüm yazılımsal kaynakların ve fiziksel donanımların tek bir müşteriye ait olduğu server çeşitidir. İstediğiniz işletim sistemini kurabileceğiniz gibi yönetim paneli ile hızlı aksiyonlar alabilirsiniz.

En iyi fiyatlarla Windows işletim sistemli sunucu kiralama hizmetini tercih ederek bugün sunucunuzu kiralayın, IHS’nin sağladığı kesintisiz ve kaliteli hizmeti keşfedin. Ayrıca Profesyonel teknik ekip desteğimiz sayesinde dilemma yaşamadan taşıma işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştiriyoruz! Kiralık Sunucularda Sağladığımız Özellikler

Bilgisayar cihazlarının Components denilen fiziksel kaynaklar açısından çok fazla gelişmiş olması virtualization programlarının ortaya çıkmasına yol açmıştır.

Dedicated Sunucu kiralama hizmetimizde E35 sunucu modeline kadar 100Mbps paylaşımsız hat sunmaktayız. E35 üstü yüksek performanslı sunucu modellerimizde sunucu başına 1Gbit erişim sağlamaktayız.

Report this page